Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

PODRÓŻ Z AURA BOTANICA

Składniki aktywne pozyskiwane w odpowiedzialny sposób sprawiają, że Aura Botanica to luksusowe doznanie bez kompromisów.

W domu

Znajdź swój ulubiony rytuał

matowe pozbawione witalnoŚci

CIENKIE

UWRAŻLIWIONE

GRUBE

DOZNANIE W SALONIE FRYZJERSKIM

Multisensoryczne doznanie odkrywa prawdziwą moc Aura Botanica. Odwiedź salon fryzjerski Kérastase i zaznaj pełnego, zmysłowego spełnienia podczas rytuału z wykorzystaniem gąbki Konjac. Dowiedz się, w jaki sposób naturalne składniki zawarte w produktach Aura Botanica pozytywnie wpływają na włosy.

OPINIE

Wszyscy mówią o Aura Botanica! Dowiedz się, co mówią, w salonach i na ulicy...

POZNAJ TONI GARRN?

TONI GARRN DEFINIUJE JEJ WŁASNĄ WIZJĘ LŚNIĄCEGO, ZDROWEGO PIĘKNA

„Uwielbiam gdy gęste, piękne włosy sprawiają, że nie potrzebuję makijażu; oraz to, że mój kolor włosów zmienia się w zależności od pory roku – niemal białe refleksy pojawiające się w słońcu – oznacza to, że nigdy nie muszę farbować włosów. Z linią Aura Botanica odkryłam rytuał pielęgnacyjny, który jest naprawdę dobry dla moich włosów. Jest w nim olej kokosowy, który uwielbiam! I coś bardzo dla mnie ważnego: każdy produkt zawiera aktywne składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony, które pomagają w budowaniu siły kobiet”.

PODĄŻAJ ZA TONI