Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Nowa definicja wyjątkowych włosów

Wierzymy, że prawdziwy luksus to brak kompromisów.

Zasługujesz na wszystko, co najlepsze.  Powinnaś móc cieszyć się luksusem, wspierając lokalne tradycje i doświadczać profesjonalnej opieki fryzjerskiej, wiedząc, że nie szkodzisz środowisku.

Historia wyjątkowej pielęgnacji ma swoje źródło w naturze. A także u ludzi, którzy z nią pracują by wydobyć najczystsze jej składniki.

Chronimy cenne składniki, wspierając rozwój rolnictwa

Składniki te przekształcamy w wyjątkowe, pielęgnacyjne formuły. Ulepszamy je, by chronić naturalne środowisko, którego jesteśmy częścią.

Biodegradowalne

Naturalny to nie to samo co biodegradowalny. Nawet w świecie roślin surowce takie jak oleje czy woski mogą mieć stopień biodegradowalności od zera do 100%. Kérastase jest zdeterminowane by zniwelować negatywny wpływ na środowisko przez dokładne wybieranie składników z wysokim wskaźnikiem biodegradowalności dla wszystkich swoich formuł. Wraz z gamą Aura Botanica marka osiągnęła imponującą średnią 96% biodegradowalności.

W naszych fabrykach tworzymy produkty niezwykłe, a wyjątkowe rzeczy powinny być wykonane przy użyciu wyjątkowej energii.

Fabryka

Nasze opakowanie zawiera nasz produkt.  Chcemy zatem aby to, co znajduje się na zewnątrz, było równie innowacyjne jak to, co znajduje się w środku.

Ekologiczne opakowania

NOWE OPAKOWANIE

Wierzymy, że sposób w jaki zapakowane są nasze produkty jest równie ważny jak to, co znajduje się w środku. Dlatego też odkrywamy nowe, innowacyjne sposoby, aby nasze opakowania były możliwie jak najbardziej wyjątkowe.

FUSIO-DOSE

Co jest potrzebne do stworzenia naprawdę wyjątkowej pielęgnacji włosów? Możecie dowiedzieć się, w jaki sposób nasz kultowy produkt, Fusio-Dose, zapewnia natychmiastową i trwałą przemianę włosów, jednocześnie dbając o środowisko.

Nasze produkty przeznaczone są dla ludzi i stylistów na całym świecie. A my będziemy nadal sprawiać, by wyjątkowa pielęgnacja włosów nie oznaczała nigdy konieczności pójścia na kompromis.

DZIAŁAJ

Powtarzaliśmy to wielokrotnie. Zdajemy sobie sprawę, że każdego dnia zużywamy wodę i energię elektryczną. Poniższe porady dotyczą niewielkich zmian – zaczynając od prysznica, a na suszarce do włosów kończąc – jednak mogą mieć duże znaczenie.

W domu
  • OSUSZ WŁOSY RĘCZNIKIEM, POZWÓL IM WYSCHNĄĆ NATURALNIE

    Ograniczenie stosowania suszarki do włosów pozwala jednocześnie poprawić stan Twoich włosów i oszczędzić elektryczność.

Salon fryzjerski
  • ZAMONTUJ PERLATORY NA KRANACH

    Zmniejszą zużycie wody o ponad 50%.