Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Wróć Powrót do: CRISTALLISTE
KĄPIEL CRISTAL DO WŁOSÓW CIENKICH
(0)

KĄPIEL CRISTAL DO WŁOSÓW CIENKICH

Rozświetlająca, lekka kąpiel została stworzona do włosów cienkich: naturalnych lub poddanych koloryzacji ton w ton. Nadaje im efekt świeżości, lekkości i krystalicznego blasku. Włosy są delikatnie oczyszczone, odżywione i wygładzone już od pierwszego użycia.

ZNAJDŹ SALON  

Kąpiel Cristal do włosów cienkich została stworzona by delikatnie oczyszczać włosy i skórę głowy. Lekka formuła olejku do włosów pozostawia włosy lśniące i odżywione od wewnątrz bez ich obciążenia. Zaraz po aplikacji przekształca się w aktywną pianę przynosząc świeżość i ukojenie dla zmęczonych codziennymi zabiegami włosów. 

Efekt? Włosy lekkie i lśniące krystalicznym blaskiem już od pierwszego użycia.

Kąpiel Cristal do włosów cienkich przeznaczona jest do codziennego stosowania. Włosy należy zwilżyć i nanieść na nie niewielką ilość Kąpieli. Myć całymi dłońmi i wmasowywać produkt w skórę głowy. Następnie obficie spłukać. Czynność powtórzyć, pozostawiając Kąpiel na włosach przez kilka sekund. Spienić dodając odrobinę wody i dokładnie spłukać. Dla wzmocnienia efektu stosować wraz z lekkim mleczkiem Cristal z tej samej serii.

Kąpiel Cristal do cienkich włosów zapewnia natychmiastowe nawilżenie włosów dodając im niesamowitego blasku. Dzięki aktywnym i wyjątkowym składnikom zwalcza problem: puszenia się, elektryzowania i matowy wygląd włosów. Produkt spektakularnie nabłyszcza, ale nie przeciąża włosów.