Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Wróć Powrót do: DENSIFIQUE
PASTA DÉNSITE DLA MĘŻCZYZN
(0)

PASTA DÉNSITE DLA MĘŻCZYZN

Pasta Dénsite dla mężczyzn - pasta do modelowania włosów dedykowana mężczyznom, których włosy utraciły pożądaną gęstość. Produkt do codziennej stylizacji włosów przynoszący efekt elastycznego utrwalenia i gęstych włosów u mężczyzn.

ZNAJDŹ SALON  

Elastyczna formuła pasty do włosów Dénsite dla mężczyzn sprawia, że z łatwością możemy rozprowadzić ją na całej ich  powierzchni.

  • Nabrać na dłonie kulkę pasty Dénsite (wielkości orzecha włoskiego) i rozgrzać produkt w dłoniach. 
  • Nanieść pastę do modelowania Dénsite na świeżo umyte, suche lub osuszone ręcznikiem, włosy.
  • Dla uzyskania perfekcyjnego efektu gęstych włosów pastę do stylizacji należy wgniatać we włosy opuszkami palców.

Pasta modelująco-teksturyzująca dla mężczyzn ułatwia codzienną stylizację męskich włosów. Zastosowanie pasty sprawia, że włosy są bardziej elastyczne i podatne na układanie. Dzięki specjalnym składnikom aktywnym włosy po użyciu pasty stają się gęste, wzmocnione i bardziej odporne na uszkodzenia. Produkt swoją skuteczność zawdzięcza przede wszystkim dwóm składnikom aktywnym:

Arginina - jeden z najważniejszych aminokwasów, które tworzą włókno włosa; odżywia cebulki włosów i pobudza włosy do wzrostu,

Polimer teksturyzujący - składnik zapewniający efekt natychmiastowego pogrubienia włosów, nadający im gęstość.

W rezultacie otrzymujemy gęste, pogrubione i perfekcyjnie ułożone włosy.