Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Wróć Powrót do: ELIXIR ULTIME
KĄPIEL OLEO - RICHE
(0)

KĄPIEL OLEO - RICHE

Działa na zmysły, pozostawiając włosy odżywione i pełne blasku. Wzbogacona olejkami upiększającymi, odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów grubych i suchych.

ZNAJDŹ SALON  

Formuła kąpieli bogata w odżywcze i upiększające oleje kosmetyczne sprawia, że codzienne oczyszczanie i pielęgnacja włosów stają się prawdziwą przyjemnością. Aksamitna piana, oraz unikalny zapach kąpieli dostarcza dodatkowych przeżyć zmysłowych.

Kąpiel do włosów Oléo Riche nałożyć na wilgotne włosy. Masować do momentu wytworzenia się piany, a następnie dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów po zastosowaniu kąpieli Oléo Riche zaleca się aplikację maski Oléo Riche.

Kąpiel do włosów Oléo Riche ze specjalnie wyselekcjonowanymi olejkami ułatwia codzienną pielęgnację suchych i grubych włosów. Formuła produktu oparta na unikalnym połączeniu legendarnych olejów Shorea oraz palmowego pozwala na głębokie odżywienie i wygładzenie włosów. Składniki aktywne zawarte w specjalnym kompleksie Oléo Riche nadają włosom miękkości i jedwabistości w dotyku. Dodatkowo kąpiel zapewnia ochronę anti-frizz.