Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Wróć Powrót do: HOMME
KĄPIEL ENERGETYZUJĄCA DO WŁOSÓW NORMALNYCH
(0)

KĄPIEL ENERGETYZUJĄCA DO WŁOSÓW NORMALNYCH

Szampon energetyzujący dla włosów normalnych - to jeden z produktów należących do wyjątkowej serii kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji męskich włosów. Dzięki niemu włosy są odświeżone i wzmocnione.

ZNAJDŹ SALON  

Konsystencja szamponu zapewnia równomierne i precyzyjnie rozprowadzenie go po skórze głowy i włosach. Produkt doskonale się pieni i spłukuje z włosów. To gwarantuje dokładne oczyszczenie włosów i skóry głowy i wyśmienitą pielęgnację męskich włosów.

Niewielką ilość szamponu energetyzującego należy rozprowadzić na wilgotnych włosach. By pobudzić ich cebulki do wzrostu, najlepiej w trakcie mycia wykonać masaż skóry głowy. Po czym włosy należy spłukać obficie wodą. Najlepiej letnią, która ułatwia zamknięcie łusek włosa. Przez to są one zdrowe i mniej narażone na czynniki zewnętrzne. Tę czynność należy powtórzyć. Podobnie jak za pierwszym razem, szampon powinna zostać na włosach przez kilka minut. Konieczne jest kolejne, dokładne spłukanie włosów.

Regularne stosowanie szamponu energetyzującego daje szereg korzyści. Męskie włosy stają się wzmocnione oraz pełne witalności. Szampon dodaje im świeżości i widocznego gołym okiem połysku. Włosy stają się silniejsze i wygładzone.

Taki efekt zapewniają - żeń-szeń, +SP94 i mentol - składniki aktywne, których dobór został gruntownie przemyślany. Dodatkowo innowacyjny system Taurine pomaga wzmocnić i odbudować włókno włosa. Dzięki temu są one mniej narażone łamanie lub inne negatywne czynniki zewnętrzne.