Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Wróć Powrót do: Nutrients
Densi-Recharge
(0)

Densi-Recharge

Suplement diety dla kobiet i mężczyzn ze skłonnością do cienkich i pozbawionych witalności włosów.
ZNAJDŹ SALON  
Tabletki Densi-Recharge wzmacniają włosy. Pomagają wzmocnić włosy, by stały się grube i pełne blasku.
1 tabletka i 1 kapsułka dziennie podczas głównego posiłku, przez co najmniej 8 tygodni. Nie przekraczać zalecanej dawki. Chronić przed dziećmi. Nie jest zalecane dla kobiet w ciąży i karmiących. Zapoznać się z ulotką.

Nie spożywać razem z produktami na bazie zielonej herbaty i nie zażywać na czczo. W bardzo nielicznych przypadkach zielona herbata może spowodować, u szczególnie wrażliwych osób, niepożądane objawy wątrobowe. Produkt zawiera zieloną herbatę, dlatego nie jest zalecany dla osób z zaburzeniami pracy wątroby, w przypadku ścisłej diety niskokalorycznej, ani w przypadku przyjmowania wielu leków na raz. W przypadku wystąpienia objawów, jak ból brzucha, ciemny mocz lub żółtaczka, należy zaprzestać zażywania produktu i skonsultować się z lekarzem.

W przypadku zażywania suplementów żywieniowych z żelazem zaleca się, by DENSI-RECHARGE zażywać w innej porze dnia, aby zoptymalizować wchłanianie (co najmniej 3 godziny przerwy pomiędzy tymi suplementami).
Kompleks Amino-Roślinny + Kwasy tłuszczone:

▪ Opatentowaną Taurynę: aminokwas znajdujący się w bulwach roślin.

▪ Ekstrakty roślinne bogate we flawonoidy.

▪ Kwasy tłuszczowe: opatentowane z odniesieniem do wypadania włosów.