Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Wróć Powrót do: CHRONOLOGISTE
SCRUB REWITALIZUJĄCY CHRONOLOGISTE
(0)

SCRUB REWITALIZUJĄCY CHRONOLOGISTE

Scrub rewitalizujący Chronologiste przeznaczony jest do oczyszczania skóry głowy i włosów. Przy pomocy scrubu można wykonać rewitalizujący masaż, który pobudza mikrokrążenie skóry głowy. Poznaj nowy wymiar w pielęgnacji włosów!

ZNAJDŹ SALON  

Scrub rewitalizujący to nowa propozycja w technikach pielęgnacyjnych dla włosów i skóry głowy. Zapewnia delikatne złuszczanie, będące wstępem do intensywnej detoksykacji. Dokładnie oczyszcza, odżywia włosy i sprawia, że stają się lekkie i miękkie w dotyku. Bogactwo konsystencji i zapachów zapewnia również niesamowite doznania zmysłowe.

Scrub należy aplikować bezpośrednio na skórę głowy. Następnie przez około 5 minut wykonujemy masaż skóry głowy. W kolejnym etapie dodajemy wody i rozprowadzamy produkt na włosach, po zemulgowaniu dokładnie spłukujemy skórę głowy i włosy. Następnie przystępujemy do mycia odpowiednio dopasowaną kąpielą.

Scrub rewitalizujący Chronologiste Kérastase przeznaczony jest do pielęgnacji skóry głowy i włosów. Produkt oferuje zupełnie nową technikę w rytuałach pielęgnacyjnych. Scrub należy stosować przed kąpielą. Kosmetyk posiada działanie detoksykacyjne, oczyszczające i złuszczające. Pozwala na wykonanie rewitalizującego masażu, który pobudza mikrokrążenie. Doskonale przygotowuje skórę głowy i włosy do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Skuteczność rewitalizującego scrubu opiera się na działaniu odpowiednio dobranych składników:

  • Abyssine - cząsteczka odkryta w skałach wulkanicznych dna Oceanu Spokojnego, to polisacharyd wytwarzany przez mikro-algi, który zapewnia skórze głowy i włosom ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. 
  • Witamina F - posiada właściwości oczyszczające i kojące.