Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Wróć Powrót do: REFLECTION
TUSZ CHROMATIQUE - ZIMNY BLOND
(0)

TUSZ CHROMATIQUE - ZIMNY BLOND

Tusz Chromatique Zimny Blond jest odpowiedzią na problemy, takie jak, blaknięcie odcieni blondu, a w szczególności pojawiające się żółte refleksy. Ten wyjątkowy produkt przeznaczony jest do tworzenia unikalnej mieszanki, wraz z Maską Chromatique. Jej specjalna formuła neutralizuje niechciane żółte refleksy, dziękie czemu Twoje włosy zyskają odcień pięknego, zimnego blondu.

ZNAJDŹ SALON  

Tusz Chromatique zimny blond ma działanie neutralizujące żółte refleksy. Sprawia, że kolor włosów jest jednolity. Zapobiega występowaniu niechcianych refleksów. Włosy są pełne promiennego blasku, gładkie i wyjątkowo sprężyste.

Produkt przeznaczony jest do stworzenia mieszanki wraz z Maską Chromatique. W tym celu należy zmieszać 10 kropel Tuszu Chromatique z 15 ml Maski Chromatique. Po umytych Kąpielą Chromatique włosach, należy nałożyć mieszankę na długości i końce. Dokładnie wmasować i pozostawić na 5 minut. Po tym czasie zemulgować z wodą. Na koniec dokładnie spłukać.

Sekret działania Tuszu Chromatique tkwi w jego wyjątkowej formule. Neutralizacja koloru możliwe jest dzięki użyciu niezwykle skutecznych barwników. Działają one intensywnie, ze względu na ich bezpośrednie użycie. Te specjalne barwniki są wysoko skoncentrowane. Zostały wybrane przez specjalistów właśnie ze względu na ich silne działanie neutralizujące. Połączone z środkami zawartymi w Masce Chromatique sprawiają, że pielęgnacja jest pełnowymiarowa. To nie tylko ochrona koloru, ale także pielęgnacja włosów koloryzowanych.

 1. KĄPIEL
  (0)
  KĄPIEL CHROMATIQUE

  Kąpiel Chromatique to innowacyjne rozwiązanie dla kobiet, które pragną chronić kolor swoich włosów. Przeznaczona do włosów koloryzowanych lub z pasemkami. Dzięki specjalnej formule to nie tylko ochrona koloru, ale także sposób na odżywienie włosów po koloryzacji.

 2. PIELĘGNACJA
  (0)
  MASKA CHROMATIQUE DO WŁOSÓW CIENKICH

  Maska Chromatique ma za zadanie chronić uwrażliwione, cienkie włosy koloryzowane lub z pasemkami. Dzięki niej włókna włosów są odżywione bez obciążenia. Ta wyjątkowa maska to pielęgnacja włosów koloryzowanych i skuteczna ochrona koloru.

 3. Personalizacja
 1. KĄPIEL
  (0)
  KĄPIEL CHROMATIQUE RICHE

  Kąpiel Chromatique Riche przeznaczona jest do włosów koloryzowanych i uwrażliwionych. Produkt zapewni doskonałą ochronę i pielęgnację włosów. Kąpiel Chromatique Riche zapewni Twoim pasmom niezwykły blask i siłę koloru.

 2. PIELĘGNACJA
  (0)
  MASKA CHROMATIQUE DO WŁOSÓW GRUBYCH

  Maska Chromatique do włosów grubych od Kérastase doskonale zadba o włosy poddawane zabiegom koloryzacji, również tych z pasemkami, Pozwoli ona na zatrzymanie koloru we włosie oraz głębokie odżywienie pasm.

 3. Personalizacja