Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Wróć Powrót do: REFLECTION
TOUCHE CHROMATIQUE - ZIMNY BRĄZ
(0)

TOUCHE CHROMATIQUE - ZIMNY BRĄZ

Tusz Chromatique Zimny Brąz jest wyjątkowym produktem, przeznaczonym do tworzenia mieszanki wraz z Maską Chromatique. Jego działanie sprawia, że niechciane czerwone refleksy są neutralizowane. W ten sposób możemy cieszyć się pięknym, zimnym brązem. Włosy brąz zyskują nowe oblicze.

ZNAJDŹ SALON  

Tusz Chromatique Zimny Brąz przede wszystkim neutralizuje czerwone refleksy. Sprawia, że kolor staje się naturalnie jednolity. Niepożądane, czerwone refleksy są blokowane. Włosy stają się pełne blasku, a ich struktura jest jednocześnie gładka i sprężysta.

Produkt przeznaczony jest do stworzenia mieszanki wraz z Maską Chromatique. W tym celu należy zmieszać 10 kropel Tuszu Chromatique z 15 ml Maski Chromatique. Po umytych Kąpielą Chromatique włosach, należy nałożyć mieszankę na długości i końce. Dokładnie wmasować i pozostawić na 5 minut. Po tym czasie zemulgować z wodą. Na koniec dokładnie spłukać.

Włosy koloryzowane wymagają specjalnej troski. Pielęgnacja włosów brąz może sprawić, że nasz kolor będzie zachwycał. Innowacyjność Tuszu Chromatique Zimny Brąz tkwi w jego wyjątkowej formule. Specjaliści, tworzący ten specjalny produkt, wykorzystali działanie barwników, odpowiedzialnych za neutralizację koloru. Barwniki te są bardzo skuteczne, ponieważ zostały one zastosowane bezpośrednio. Profesjonaliści wybrali właśnie te składniki, ze względu na ich silne działanie neutralizujące. Preparat działa intensywnie, jest jednak delikatny dla włókien włosa. Barwniki, połączone z najlepszymi składnikami pielęgnacyjnymi, jakie znajdują się w Masce Chromatique, zmieniają oblicze pielęgnacji włosów koloryzowanych. Odżywienie i integralność koloru dla każdego.

 1. KĄPIEL
  (0)
  KĄPIEL CHROMATIQUE

  Kąpiel Chromatique to innowacyjne rozwiązanie dla kobiet, które pragną chronić kolor swoich włosów. Przeznaczona do włosów koloryzowanych lub z pasemkami. Dzięki specjalnej formule to nie tylko ochrona koloru, ale także sposób na odżywienie włosów po koloryzacji.

 2. PIELĘGNACJA
  (0)
  MASKA CHROMATIQUE DO WŁOSÓW CIENKICH

  Maska Chromatique ma za zadanie chronić uwrażliwione, cienkie włosy koloryzowane lub z pasemkami. Dzięki niej włókna włosów są odżywione bez obciążenia. Ta wyjątkowa maska to pielęgnacja włosów koloryzowanych i skuteczna ochrona koloru.

 3. Personalizacja
 1. KĄPIEL
  (0)
  KĄPIEL CHROMATIQUE RICHE

  Kąpiel Chromatique Riche przeznaczona jest do włosów koloryzowanych i uwrażliwionych. Produkt zapewni doskonałą ochronę i pielęgnację włosów. Kąpiel Chromatique Riche zapewni Twoim pasmom niezwykły blask i siłę koloru.

 2. PIELĘGNACJA
  (0)
  MASKA CHROMATIQUE DO WŁOSÓW GRUBYCH

  Maska Chromatique do włosów grubych od Kérastase doskonale zadba o włosy poddawane zabiegom koloryzacji, również tych z pasemkami, Pozwoli ona na zatrzymanie koloru we włosie oraz głębokie odżywienie pasm.

 3. Personalizacja