Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Wróć Powrót do: RÉFLECTION
MLECZKO CHROMA CAPTIVE
(0)

MLECZKO CHROMA CAPTIVE

Lekka odżywka do spłukiwania stworzona specjalnie dla włosów koloryzowanych. Działa na trzy sposoby. Po pierwsze, chroni kolor, tym samym przedłuża trwałość jego intensywnej barwy. Po drugie zapewnia ochronę głębi i blasku koloru. Po trzecie nie obciąża włosów. Idealna do włosów farbowanych lekko i średnio uwrażliwionych.

ZNAJDŹ SALON  

Lekka konsystencja mleczka do spłukiwania zapewnia równomierne i precyzyjnie rozprowadzenie. Preparat nie pozostawia tłustej warstwy. Nie obciąża włosów, a zapewnia lekkość, przy jednoczesnym podkreśleniu intensywności koloru. Ergonomiczna butelka, ze stabilną zakrętką, umożliwia wygodną aplikację mleczka na dłoń.

Mleczko do włosów farbowanych z serii RÉFLECTION przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji. Najlepiej, jego zastosowanie poprzedzić umyciem włosów kąpielą Chroma Captive. Odżywkę należy nanieść na osuszone ręcznikiem włosy. Delikatnie wmasować, pasmo po paśmie. Pozostawić na 2-3 minuty, by składniki aktywne mogły przedostać się do wnętrza włosa. Po tym czasie preparat należy dokładnie spłukać, obficie polewając wodą.

W serii CHROMA CAPTIVE zastosowano unikatowy System Capture. To on gwarantuje wysoką skuteczność. System Capture przechwytuje, zatrzymuje i podkreśla kolor, aż do 40 dni (wynik potwierdzony testem instrumentalnym). Zachowanie koloru możliwe jest dzięki wykorzystaniu glukonianu cynku, który pomaga zatrzymać pigment we włóknie włosa. Witamina E i filtry UV dodatkowo chronią kolor włosów przed działaniem wolnych rodników. Skład mleczka został wzbogacony wyciągiem z oleju lnianego, który nadaje połysk i chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zastosowane składniki aktywne zapewniają też szereg dodatkowych korzyści.

Efekt?

Obok dłużej utrzymującego się koloru, ułatwione jest układanie i rozczesywanie włosów. Zastosowanie "witaminowej bomby", która zawarta jest w oleju lnianym zagwarantuje, że nawet włosy suche nabiorą blasku i lekkości.