Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Wróć Powrót do: COUTURE STYLING
SPRAY À PORTER
(0)

SPRAY À PORTER

Couture Styling - Spray à Porter - spray do włosów tworzący efekt pofalowanych, naturalnie potarganych włosów. Stworzony dla kobiet modnych, lubujących się w aktualnych trendach. Produkty do stylizacji włosów z linii Couture Styling pozwolą uzyskać wymarzoną fryzurę bez uczucia lepkości i sklejonych pasm włosów.

ZNAJDŹ SALON  

Spray a Porter to lekki lotion, który jest uwalniany z flakonu za pomocą pompki z dyszą natryskową, dzięki czemu ułatwia równomierne nakładanie produktu. Umożliwia wykonywanie fryzury zarówno na mokro, jak i na sucho. Pozwala tworzyć dowolne fale - falowane włosy ugniatane dłońmi lub przy użyciu lokówki. Fryzura jest lekka, pełna objętości i dziewczęcego wdzięku. Produkt posiada również bardzo przyjemny, kwiatowy zapach.

Na mokro: produkt rozprowadzić na wilgotnych, osuszonych ręcznikiem włosach, a następnie wygniatać palcami fale.

Na sucho: aplikować na suche włosy, trzymając pompkę w odległości 15 cm od głowy i rozprowadzać na pasma w krótkich seriach. Stylizować palcami.

Spray à Porter to produkt do stylizacji włosów, który pozwoli na wyrzeźbienie fal prosto z wakacyjnej plaży bez uczucia lepkości. Uzyskany dzięki spray'owi efekt włosów falowanych sprawi wrażenie looku jak po wyjściu ze słonej wody.

Spray à Porter charakteryzuje wielowymiarowe działanie. W jego skład wchodzą:

  • ksyloza,
  • teksturujący siarczan magnezu.

Precyzyjnie dobrane składniki, zapewniają dobrze utrwaloną fryzurę, równocześnie nadając jej lekkości i zwiewności. 

Spray zapewnia także ochronę przed ciepłem i promieniowaniem UV.

Zobacz więcej wyników
Zobacz więcej wyników
Zobacz więcej wyników
Zobacz więcej wyników