Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Wróć Powrót do: COUTURE STYLING
MATÉRIALISTE
(0)

MATÉRIALISTE

Couture Styling Matérialiste - spray do włosów o konsystencji delikatnego żelu, widocznie poprawiający gęstość włosów. Podkreśla pasma, wyraźnie dodając fryzurze objętości.

ZNAJDŹ SALON  

Opracowano specjalny spray do włosów o delikatnej konsystencji żelu, dzięki czemu drobinki składników aktywnych głęboko wnikają we włosy, wypełniając je od środka i wyraźnie zwiększając ich objętość. Delikatny, przyjemny zapach oraz łatwość rozprowadzania kosmetyku sprawią, że korzystanie z kosmetyku stanie się rozkoszą.

Przed użyciem kosmetyku należy wstrząsnąć buteleczką. Rozpylić na dłonie, następnie zaaplikować na wilgotne włosy. Dla uzyskania bardziej spektakularnych efektów, rozprowadzić po całości, poczynając od skroni, kierując się ku końcówkom. Wysuszyć włosy, używając suszarki, wystylizować.

Marka Kérastase po raz kolejny daje odpowiedź na pytanie, jak zwiększyć objętość włosów. Formuła spray'u, opracowana przez specjalistów z dziedziny odbudowy komórkowej włosów, zawiera aktywnie działające składniki:

  • Intra-Cylane - widocznie pogrubia włosy, dzięki zdolności do sieciowania. Sieciowanie to proces, który polega na tworzeniu makrocząsteczek o przestrzennej, trójwymiarowej strukturze.
  • Ceramide - składnik wykazujący właściwości intensywnie pielęgnujące włosy.

Matérialiste przynosi efekt maksymalnego pogrubienia, lekkości i objętości. Pasma stają się zdecydowanie podkreślone i grubsze w dotyku. 

Matérialiste tworzy natychmiastowy efekt, pokonując siłę grawitacji i pozwalając uzyskać dotąd nieosiągalną fryzurę.

Zobacz więcej wyników
Zobacz więcej wyników
Zobacz więcej wyników
Zobacz więcej wyników