Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Wróć Powrót do: COUTURE STYLING
CRÈME DE LA CRÈME
(0)

CRÈME DE LA CRÈME

Couture styling - crème de la crème - krem do stylizacji włosów trudnych do ułożenia, niesfornych. Odpowiedni zarówno do włosów prostych, jak i kręconych. Zapewnia długotrwałe i elastyczne utrwalanie fryzury.

ZNAJDŹ SALON  

Kremowa konsystencja kremu ułatwia rozprowadzenie produktu na całej długości pasm. Przyjemnych wrażeń podczas stosowania dostarcza delikatny zapach. Od razu po użyciu i wymodelowaniu fryzury zapewnia ochronę przed wilgocią. Po kilku dniach regularnego stosowania włosy stają się delikatniejsze i bardziej odporne na puszenie.

Stosować na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Ilości kremu odpowiadające wielkości orzecha laskowego wmasowywać w pasma włosów na całej ich długości. Fryzurę modelować przy użyciu suszarki i  okrągłej szczotki.

Crème de la crème  Couture styling ułatwia kontrolę nad puszącymi się włosami. Wygładza pasma i dodaje im witalności. Ułatwia modelowanie włosów dzięki kontrolowaniu ich kształtu i objętości.

Krem przeznaczony jest dla średnich oraz gęstych włosów, niesfornych i trudnych do ułożenia. Natychmiastowy efekt to gładkie, miękkie i lśniące włosy, odporne na działania wilgotności. Dzięki nadaniu włosom elastyczności i działaniu udelikatniającemu, umożliwia wykonanie dowolnej fryzury zarówno z włosów prostych, jak i kręconych. Stylizacja włosów będzie najbardziej skuteczna i trwała dzięki składnikom produktu:

  • Polimer kationowy - zapewnia elastyczność, połysk, przeciwdziała elektryzowaniu się włosów oraz gwarantuje ochronę przed wilgocią.
  • Elastomer - wygładza włosy, zapewnia doskonały poślizg szczotki podczas modelowania fryzury.

Crème de la crème zapewnia średni poziom trwałości fryzury, dodając jej elastyczności, a dodatkowo chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, wiatr. Produkt ma na celu kontrolowanie objętości włosów oraz ich niesforne elektryzowanie się.

Zobacz więcej wyników