Close

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Polityka prywatności

Wróć Powrót do: COUTURE STYLING
CRÈME DE LA CRÈME
(0)

CRÈME DE LA CRÈME

Couture styling - crème de la crème - krem do stylizacji włosów trudnych do ułożenia, niesfornych. Odpowiedni zarówno do włosów prostych, jak i kręconych. Zapewnia długotrwałe i elastyczne utrwalanie fryzury.

ZNAJDŹ SALON  

Kremowa konsystencja kremu ułatwia rozprowadzenie produktu na całej długości pasm. Przyjemnych wrażeń podczas stosowania dostarcza delikatny zapach. Od razu po użyciu i wymodelowaniu fryzury zapewnia ochronę przed wilgocią. Po kilku dniach regularnego stosowania włosy stają się delikatniejsze i bardziej odporne na puszenie.

Stosować na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Ilości kremu odpowiadające wielkości orzecha laskowego wmasowywać w pasma włosów na całej ich długości. Fryzurę modelować przy użyciu suszarki i  okrągłej szczotki.

Crème de la crème  Couture styling ułatwia kontrolę nad puszącymi się włosami. Wygładza pasma i dodaje im witalności. Ułatwia modelowanie włosów dzięki kontrolowaniu ich kształtu i objętości.

Krem przeznaczony jest dla średnich oraz gęstych włosów, niesfornych i trudnych do ułożenia. Natychmiastowy efekt to gładkie, miękkie i lśniące włosy, odporne na działania wilgotności. Dzięki nadaniu włosom elastyczności i działaniu udelikatniającemu, umożliwia wykonanie dowolnej fryzury zarówno z włosów prostych, jak i kręconych. Stylizacja włosów będzie najbardziej skuteczna i trwała dzięki składnikom produktu:

  • Polimer kationowy - zapewnia elastyczność, połysk, przeciwdziała elektryzowaniu się włosów oraz gwarantuje ochronę przed wilgocią.
  • Elastomer - wygładza włosy, zapewnia doskonały poślizg szczotki podczas modelowania fryzury.

Crème de la crème zapewnia średni poziom trwałości fryzury, dodając jej elastyczności, a dodatkowo chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, wiatr. Produkt ma na celu kontrolowanie objętości włosów oraz ich niesforne elektryzowanie się.

Zobacz więcej wyników
Zobacz więcej wyników
Zobacz więcej wyników
Zobacz więcej wyników